Služby

Cíťte sa lepšie ako doma.

Penzión BRAHAMA je situovaný v tichom prostredí na Záhradnej ulici, ktorá je dobre dostupná pre motorové vozidlá a to z ulice Levočskej alebo ulice Požiarnickej. Obytná zóna, v ktorej sa nachádza, tvorí tichú časť mesta, čo určite ocenia ubytovaní hostia. K bezpečiu hostí prispieva vlastné parkovisko, ktoré je rovnako ako aj vnútorné priestory monitorované kamerovým systémom.

Ubytovanie poskytujeme v útulne zariadených 13-tich dvojposteľových a jednej trojposteľovej izbe s možnosťou prístelky, s celkovou kapacitou 40 lôžok. Všetky izby a apartmán majú vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom, klimatizáciu, TV+satelit a vysokorýchlostný internet.

K dispozícii je wifi pripojenie na internet.

Externou súčasťou penziónu je ubytovanie priamo v historickom centre mesta Prešov- Apartmány KOLÉGIUM. Nachádzajú sa v dobovom meštiackom dome z polovice 16-teho storočia, ktorý je klasifikovaný ako mestská pamiatková rezervácia. K dispozícii sú tri priestranné apartmány s kuchynkou, obývačkou s TV, sociálnym zariadením s vaňou aj sprchovým kútom, wifi pripojením na internet. V budove sa nachádza kaviareň a krásna pivnica, ktorá ponúka príjemné posedenie za každého počasia.

Izby, bar, reštaurácia sú klimatizované.